CENÍKNabízíme Vám kompletní služby profesionálního fotografa, fotografování:

PLES, TABLO - cena fotografování na maturitní ples je dána počtem žáků, a to v minimálním počtu 20ti žáků. Následně sjednaná cena zahrnuje: prvotní konzultací před focením, fotografování příchodu a přípravy na plese, nástup, šerpování, tanec, poděkování, společné foto v sále, odeslaný link ke stažení se všemi zhotovenými záběry. V případě, že si třída sjedná fotorafování i na TABLO, tzn. fotografování PLES a TABLO jedné třídy, je cena za žáka (studenta) od 200Kč včetně DPH, včetně dvou fotografií v retuši a jedna společná případně i párová fotografie, dodané elektronicky. Vybraná fotografie v počtu 1ks bude předána i v tisku o rozměru od 13x19cm.

REPORTÁŽ, FIREMNÍ REPORT, EVENT PHOTO, DOMÁCÍ OSLAVY, NAROZENINY - cena zahrnuje fotografování dle objednávky za každou započatou hodinu - základní cenu od 3000Kč včetně DPH/h. Fotografujeme firemní večírky, foto akce, pořadatelské eventy foto, udělení cen, vyhlášení včetně společenských událostí a společné firemní fotografie.

PARTNERSKÉ FOTO, RODINNÉ FOTO, DĚTI, PORTRÉTNÍ FOTO, RANDE, TĚHOTENSKÉ FOTO (exteriér - venkovní aranžované fotografování) - základní cena od 3000Kč včetně DPH/h. Cenu fotografování v exteriéru zahrnuje celkový počet 10 ks upravených a retušovaných fotografií k použití na tisk do výsledného formátu A3, (za každou další upravenou fotografii klient doplatí - 100Kč). Výsledná data upravených fotografií dostáváte elektronicky prostřednictvím linku na úložiště. Tisk fotografií dle níže uvedených cen fototgrafií v tisku.

PARTNERSKÉ FOTO, RODINNÉ FOTO, DĚTI, PORTRÉTNÍ FOTO, TĚHOTENSKÉ FOTO - (ateliér - ateliérové aranžované fotografování) - základní cena od 3500Kč včetně DPH/h. Cenu fotografování v atelieru zahrnuje celkový počet 10 ks upravených a retušovaných fotografií k použití na tisk do výsledného formátu A3, (za každou další upravenou fotografii klient doplatí - 100Kč). Výsledná data upravených fotografií dostáváte elektronicky prostřednictvím linku na úložiště. Tisk fotografií dle níže uvedených cen fototgrafií v tisku. 


Galerie z posledního svatebního dne online


SVATEBNÍ FOTOGRAFIE - nejspíš právě lovíte ve vodách svatebních fotografů, a v záplavě nabídek jste narazili i na tu naši. Jsme moc rádi, že vás zaujala naše práce a doufáme, že to nakonec budeme moci být právě my, kdo zachytí váš den pro další generace! Focení svateb se aktivně věnujeme již od roku 2006 a s hrdostí můžeme říci, že v současnosti již máme za sebou stovky svateb. Bude nám velkou ctí, podílet se i na té vaší! Nevěsty obvykle zajímá práce svatebního fotografa, ženicha ceny. Vzhledem k tomu, že jste nás oslovili, naši práci svatební fotografie už znáte, takže tady je to druhé - nabídka služeb a ceník.

Naše svatební fotografie byli součástí svatebních dnů nejen v celé ČR, ale i na Seychely - ostrov Praslin La Digue, Mahé i na Mauriciu - Lux LeMorne a Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa, fotografování svatebního dne i v Dubai a v Římě, také jako tradiční svatební den ve Velké Británii.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy o cenu pro Váš svatební den, sestavíme Vám balíček na Vaše přání. Svatební balíček Vám i sestavíme dle požadavku na čas strávený ve svatební den, dle počtu upravených fotografií a následně počtem tisku a velikosti svatebních fotografií. Přejte si, a my Vám to splníme.


CENÍK - nabízíme nově pouze balíček na nejméně 8h, nejčastěji poptávaný balíček na 9 a  10 i 12h svatební balíček, napište si o něj na základě poptávky, požadavku, a sestavíme Vám i balíček na míru.


Balíček 8h - hodinová sazba 1500Kč, bez tisku s elektronickým odesláním upravených fotografií, cena za fotografie v tisku 9Kč / 1ks o rozměru 13x19 cm, (k balíčku je možné za 2000Kč včetně DPH zapůjčit SET INSTAX WIDE + 40ks INSTAX fotografií)

fotograf ve svatební den přítomen po dobu 8h, například od nafocení ranních příprav, příjezdu svatebčanů a snoubenců k obřadu, svatební obřad, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, začátek hostiny, uvítání, tradice, přípitek, dort, tanec, tanec, hry, soutěže, večerní párty, ohňostroj a pod., nezapomeňte si prosím při výběru balíčku rozvrhnout asistenci fotografa tak, aby Vám balíček pokryl veškeré požadavky k nafocením svatebního dne.

a co od nás dostanete při předání kompletní zakázky?

• úprava fotografií na počítači v grafickém editoru s výsledným tiskovým formátem
• úprava fotografií na tisk do černobílé, nebo i jiné, na přání jinak tónované fotografie
• dodání vybraných upravených fotografií v publikovaném JPEG formátu na v počtu 250 až 300ks dle děje svatebního dne.

Balíček 10h - hodinová sazba 1500Kč, bez tisku s elektronickým odesláním upravených fotografií, cena za fotografie v tisku 9Kč / 1ks o rozměru 13x19 cm, (k balíčku je možné za 2000Kč včetně DPH zapůjčit SET INSTAX WIDE + 40ks INSTAX fotografií)

fotograf ve svatební den přítomen po dobu 10h, například od nafocení ranních příprav, příjezdu svatebčanů a snoubenců k obřadu, svatební obřad, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, začátek hostiny, uvítání, tradice, přípitek, dort, tanec, tanec, hry, soutěže, večerní párty, ohňostroj a pod., nezapomeňte si prosím při výběru balíčku rozvrhnout asistenci fotografa tak, aby Vám balíček pokryl veškeré požadavky k nafocením svatebního dne.

a co od nás dostanete při předání kompletní zakázky?

• úprava fotografií na počítači v grafickém editoru s výsledným tiskovým formátem
• úprava fotografií na tisk do černobílé, nebo i jiné, na přání jinak tónované fotografie (sepie a podobně)
• dodání vybraných upravených fotografií v publikovaném JPEG formátu na v počtu až 400ks dle děje svatebního dne

Nabízíme také Tisk fotografií navíc nad rámec balíčku - ceny:

10 x 15 lesk / mat 9,-
13 x 19 lesk / mat 19,-
15 x 23 lesk / mat 39,-
20 x 30 lesk / mat 75,-

Za předem dohodnutou a konečnou cenu nic navíc neplatíte, cena je včetně základních úprav, dle ukázek v naší svatební galerii.

Dopravné je účtováno na základě výpočtu dle aktuální ceny pohonných hmot v den zaslání informací o doplatku svatebního dne, započítáno z Olomouce pro cestu tam a zpět.

Svatební balíček jak již bylo zmíněno se dá objednat až na 12h, tento balíček je účtován cenou 17000Kč, zeptejte se na něj.


Při objednání termínu uveďte termín i balíček ( hodinová délka), o který máte zájem. Platnou a neměnnou rezervací je svatební objednávka dnem přijetí rezervačního poplatku z obdrženého dotazníku, na základě vystavené zálohové faktury na Vaše jméno z ceny balíčku, a v konečném vyúčtování bude dopočítána i doprava a dotatečný případný tisk fotografií, fotoknih, popřípadě dalších služeb jako je například pronájem foto INSTAX a podobně.

Předběžné rezervace se nikde nevyznačují, nejsou závazné, nicméně máte naše slovo, po dobu 48h do Vašeho rozhodnutí pevné rezervace, je termín pro Vás předběžně rezervován, po uplynutí této doby se termín automaticky uvolní. Po zapsání rezervace je již termín závazný.

V případě fotografování svatebního dne mimo ČR, zadavatel zakázky hradí předem náklady na dopravu (letenky, transfer - popřípadě taxi na místo svatebního dne, k ubytování a podobně), náklady na ubytování. Dle dohody je individuálně sjednána odměna za práci fotografa, dle destinace.

Portrétní posvatební fotografování, hojně využívaná služba fotografa mimo svatební den. Máte-li v plánu si užít svatební den s hosty kvůli portrétním fotografii a tuto službu fotografa využít před a nebo po svatebním dni, nabízím Vám tuto možnost fotografování nevěsty a ženicha (ve vodě, na místech, kde se ve svatební den z časových důvodů nedostanete) v jakýkoliv pracovní den v týdnu před svatbou či po ní, ideální je i neděle než vrátíte šaty do půjčovny, v případě že nejsou svatební šaty vaše. Tato exkluzivní služba je účtována částkou od 10000Kč / fotíce den, nebo dle dohody + doprava z Olomouce a zpět.
Exteriérová fotografie

Svatební fotografie

          Rodinná fotografie


  LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?

Náš telefon, email, jsou Vám k dispozici 24h pro konzultace, objednávky, dotazy.