CENÍKNabízíme Vám kompletní služby profesionálního fotografa, fotografování:

PLES, TABLO - cena fotografování na maturitní ples je dána počtem žáků, a to v minimálním počtu 20ti žáků. Následně sjednaná cena zahrnuje: prvotní konzultací před focením, fotografování příchodu a přípravy na plese, nástup, šerpování, tanec, poděkování, společné foto v sále, odeslaný link ke stažení se všemi zhotovenými záběry. V případě, že si třída sjedná fotorafování i na TABLO, tzn. fotografování PLES a TABLO jedné třídy, je cena za žáka (studenta) od 200Kč včetně DPH, včetně dvou fotografií v retuši a jedna společná případně i párová fotografie, dodané elektronicky. Vybraná fotografie v počtu 1ks bude předána i v tisku o rozměru od 13x19cm.

REPORTÁŽ, FIREMNÍ REPORT, EVENT PHOTO, DOMÁCÍ OSLAVY, NAROZENINY - cena zahrnuje fotografování dle objednávky za každou započatou hodinu - základní cenu od 3000Kč včetně DPH/h. Fotografujeme firemní večírky, foto akce, pořadatelské eventy foto, udělení cen, vyhlášení včetně společenských událostí a společné firemní fotografie.

PARTNERSKÉ FOTO, RODINNÉ FOTO, DĚTI, PORTRÉTNÍ FOTO, RANDE, TĚHOTENSKÉ FOTO (exteriér - venkovní aranžované fotografování) - základní cena od 3000Kč včetně DPH/h. Cenu fotografování v exteriéru zahrnuje celkový počet 10 ks upravených a retušovaných fotografií k použití na tisk do výsledného formátu A3, (za každou další upravenou fotografii klient doplatí - 100Kč). Výsledná data upravených fotografií dostáváte elektronicky prostřednictvím linku na úložiště. Tisk fotografií dle níže uvedených cen fototgrafií v tisku.

PARTNERSKÉ FOTO, RODINNÉ FOTO, DĚTI, PORTRÉTNÍ FOTO, TĚHOTENSKÉ FOTO - (ateliér - ateliérové aranžované fotografování) - základní cena od 3000Kč včetně DPH/h. Cenu fotografování v atelieru zahrnuje celkový počet 10 ks upravených a retušovaných fotografií k použití na tisk do výsledného formátu A3, (za každou další upravenou fotografii klient doplatí - 100Kč). Výsledná data upravených fotografií dostáváte elektronicky prostřednictvím linku na úložiště. Tisk fotografií dle níže uvedených cen fototgrafií v tisku. 


Galerie z posledního svatebního dne online


SVATEBNÍ FOTOGRAFIE - nejspíš právě lovíte ve vodách svatebních fotografů, a v záplavě nabídek jste narazili i na tu naši. Jsme moc rádi, že vás zaujala naše práce a doufáme, že to nakonec budeme moci být právě my, kdo zachytí váš den pro další generace! Focení svateb se aktivně věnujeme již od roku 2006 a s hrdostí můžeme říci, že v současnosti již máme za sebou stovky svateb. Bude nám velkou ctí, podílet se i na té vaší! Nevěsty obvykle zajímá práce svatebního fotografa, ženicha ceny. Vzhledem k tomu, že jste nás oslovili, naši práci svatební fotografie už znáte, takže tady je to druhé - nabídka služeb a ceník. Naše svatební fotografie byli součástí svatebních dnů nejen v celé ČR, ale i na Seychely - ostrov Praslin La Digue, Mahé i na Mauriciu - Lux LeMorne a Dinarobin Beachcomber Golf Resort & Spa, fotografování svatebního dne i v Dubai a v Římě, také jako tradiční svatební den ve Velké Británii.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy o cenu pro Váš svatební den, sestavíme Vám balíček na Vaše přání. Svatební balíček Vám i sestavíme dle požadavku na čas strávený ve svatební den, dle počtu upravených fotografií a následně počtem tisku a velikosti svatebních fotografií. Přejte si, a my Vám to splníme.


CENÍK - nabízíme nově pouze balíček na nejméně 8h, dále nejčastěji na 10h a 12h s cenou dle dohody na základě poptávky, požadavku, popřípadě pokud je to nevyhnutelné, kontaktujte nás a sestavíme Vám balíček na míru.


Balíček 10h - cena dle dohy na základě poptávky, požadavku na cenu (k balíčku je možné za 2000Kč včetně DPH zapůjčit SET INSTAX WIDE + 40ks INSTAX fotografií)

fotograf ve svatební den přítomen po dobu 10h, například od nafocení ranních příprav, příjezdu svatebčanů a snoubenců k obřadu, svatební obřad, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, začátek hostiny, uvítání, tradice, přípitek, dort, tanec, tanec, hry, soutěže, večerní párty, ohňostroj a pod.,

a co od nás dostanete při předání kompletní zakázky?

• úprava fotografií na počítači v grafickém editoru s výsledným tiskovým formátem
• úprava fotografií na tisk do černobílé, nebo i jiné, na přání jinak tónované fotografie
• dodání vybraných upravených fotografií v publikovaném JPEG formátu na v počtu 250 až 300ks dle děje svatebního dne.

• dodání 80 ks a více foto 13x19 cm

Balíček 12h - cena dle dohy na základě poptávky, požadavku na cenu (k balíčku je možné za 2000Kč včetně DPH zapůjčit SET INSTAX WIDE + 40ks INSTAX fotografií)

fotograf ve svatební den přítomen po dobu 12h, například od nafocení ranních příprav, nafocení detailních fotografií prstýnků, svatební šaty, svatební kytice v aranžované fotografii, ranní přípravy ženicha i nevěsty, nafocení zdobení aut, příjezd svatebčanů a odjezd svatebčanů pokud není obřad na shodném místě s přípravami, nafocení příjezdu a příchodu snoubenců k obřadu, svatební obřad, společná fotografie, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, začátek hostiny, uvítání, tradice, přípitek, dort, společný tanec, tanec s rodiči, hry, soutěže, večerní párty, ohňostroj a pod.,

a co od nás dostanete při předání kompletní zakázky?

• úprava fotografií na počítači v grafickém editoru s výsledným tiskovým formátem
• úprava fotografií na tisk do černobílé, nebo i jiné, na přání jinak tónované fotografie (sepie a podobně)
• dodání vybraných upravených fotografií v publikovaném JPEG formátu na v počtu až 400ks dle děje svatebního dne
• dodání 100 ks foto 13x19 cm

Nabízíme také Tisk fotografií navíc nad rámec balíčku - ceny:

10 x 15 lesk / mat 13,-
13 x 19 lesk / mat 19,-
15 x 23 lesk / mat 49,-
20 x 30 lesk / mat 75,-

Na jakékoli focení je možné za 3000Kč zapůjčit SET INSTAX WIDE + 80ks INSTAX WIDE fotografií.


Za předem dohodnutou a konečnou cenu nic navíc neplatíte, cena je včetně úprav, tisku fotografií, doručení. Doba jízdy, dopravy, délka úprav fotografií se do ceny nezapočítává, ceny jsou včetně těchto kompletních a finálních úprav. Dopravné je účtováno částkou 7 Kč/km, započítáno z Olomouce pro cestu tam a zpět na místo svatebního dne. Svatební balíček dá prodloužit až na 13h za cenu pevnou, a to 25000Kč včetně DPH včetně SET INSTAX WIDE + 50ks INSTAX WIDE fotografií, asistence fotografa pro svatební den, což platí u všech i již sjednaných svatebních balíčků.

Při objednání termínu uveďte termín i balíček ( hodinová délka), o který máte zájem. Platnou a neměnnou rezervací je svatební objednávka dnem přijetí rezervačního poplatku z obdrženého dotazníku, na základě vystavené zálohové faktury na Vaše jméno z ceny balíčku, a v konečném vyúčtování bude dopočítána i doprava a dotatečný případný tisk fotografií, fotoknih popřípadě dalších služeb jako je například pronájem foto INSTAX a podobně. Předběžné rezervace se nikde nevyznačují, nejsou závazné, nicméně máte naše slovo, po dobu 48h do Vašeho rozhodnutí pevné rezervace, je termín pro Vás předběžně rezervován, po uplynutí této doby se termín automaticky uvolní. Po zapsání rezervace je již termín závazný.

V případě fotografování svatebního dne mimo ČR, zadavatel zakázky hradí předem náklady na dopravu (letenku, transfer - popřípadě taxi), ubytování. Dle dohody je individuálně sjednána odměna za práci fotografa, dle destinace.

Portrétní posvatební fotografování,

již hojně využívána služba fotografa mimo svatební den. Máte-li v plánu si užít svatební den s hosty kvůli portrétním fotografii a tuto službu fotografa využít před a nebo po svatebním dni, nabízím Vám tuto možnost fotografování nevěsty a ženicha (ve vodě, na místech kde se ve svatební den z časových důvodů nedostanete) v jakýkoliv pracovní den v týdnu před svatbou či po ní, ideální je i neděle než vrátíte šaty do půjčovny, v případě že nejsou svatební šaty vaše. Tato exkluzivní služba je účtována částkou od 7000Kč do dle dohody + doprava z Olomouce a zpět.
Exteriérová fotografie

Svatební fotografie

          Rodinná fotografie


  LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?

Náš telefon, email, jsou Vám k dispozici 24h pro konzultace, objednávky, dotazy.