Rychle a spolehlivě


Nabízíme Vám kompletní služby profionálního fotografa, zaměřující se především na svatební fotografii, svatby, portrétní, reportážní a společenskou fotografii. Máme dlouhodobou zkušenost s fotografováním interiérů a exteriérů DESIGN ART FOTO, dále i produktů v reklamní fotografii. Fotografujeme firemní akce, večírky, společenské události, plesy, tabla, promoce.

Naše firma mirekbednarik.cz, spolupracuje s předními českými i zahraničními firmami v oboru video, svatebními centry, dále se po našem boku budete setkávat s profesionálními koordinátory svateb a dalšími, které nabízí profesionální služby v oboru blízkém svatebního dění, a my všichni Vám klientům, zákazníkům, tím to vytváříme k nabídkám služeb, jedinečný výsledek.

Prvním krokem pro sjednávání zakázek je kontaktování naší firmy s nabídkou spolupráce, poptávkou požadovaných služeb, a my se postaráme, aby vše bylo splněno k maximální míře spokojenosti.

Doporučujeme pouze ty, se kterými máme letité zkušenosti.

koordinace svatby:

https://svatbysprozitkem.cz/

https://www.svatebniagentka.cz/

https://www.agentkasvatby.cz/

svatební šaty:

https://www.caxa.cz/

videograf:

https://www.svatebnivideo.majek.cz/

https://www.ivideos.cz/

https://charliegreenberg.cz/

zábava pro Vaše děti:

https://teticky.cz/

hudební produkce:

https://www.dj-nasvatby.cz/

místa pro svatbu:

https://zameklnare.cz/

catering:

https://www.catering-hranice.cz/


mirekbednarik.cz

Ing. Martina Mráziková

Majitelka firmy


Miroslav Bednařík

Fotograf, grafik +420775130471


Na všechny námi pořízené a zde prezentované fotografie se vztahuje autorský zákon a jako takové jsou autorským dílem. Autor nesouhlasí s jakýmkoli použitím a dalším kopírováním, šířením fotografií bez písemného souhlasu autora, majitele firmy. Využití fotografií ke komerčním účelům podléhá písemnému souhlasu autora. Autor si vyhrazuje právo na zveřejnění snímků pro svoji propagaci. Autor neposkytuje neupravené snímky, pokud nebylo dohodnuto jinak.