PORTFOLIONabízíme Vám kompletní služby fotografa, fotografování:

PLES, TABLO - cena fotografování na maturitní ples je dána počtem žáků, a to v minimálním počtu 20ti žáků. Následně sjednaná cena zahrnuje: prvotní konzultací před focením, fotografování příchodu a přípravy na plese, nástup, šerpování, tanec, poděkování, společné foto v sále, odeslaný link ke stažení se všemi zhotovenými záběry. V případě, že si třída sjedná fotorafování i na TABLO, tzn. fotografování PLES a TABLO jedné třídy, je cena za žáka (studenta) od 300Kč včetně dvou fotografií v retuši a jedna společná případně i párová fotografie, dodané elektronicky. Vybraná fotografie v počtu 1ks bude předána i v tisku o rozměru od 13x19cm.

REPORTÁŽ, FIREMNÍ REPORT, EVENT PHOTO - cena zahrnuje fotografování dle objednávky za každou započatou hodinu - základní cenu od 2500Kč. Fotografujeme firemní večírky, foto akce, pořadatelské eventy foto, udělení cen, vyhlášení včetně společenských událostí a společné firemní fotografie.

PARTNERSKÉ FOTO, RODINNÉ FOTO, DĚTI, PORTRÉTNÍ FOTO, RANDE, TĚHOTENSKÉ FOTO (exteriér - venkovní aranžované fotografování) - základní cena od 1500Kč. Cenu fotografování v exteriéru zahrnuje celkový počet 15 ks upravených a retušovaných fotografií k použití na tisk do výsledného formátu A3, (za každou další fotografii včetně tisku - 100Kč). Výsledná data upravených fotografií dostáváte elektronicky prostřednictvím linku na úložiště.

PARTNERSKÉ FOTO, RODINNÉ FOTO, DĚTI, PORTRÉTNÍ FOTO, TĚHOTENSKÉ FOTO - (ateliér - ateliérové aranžované fotografování) - základní cena od 2500Kč. Cenu fotografování v exteriéru zahrnuje celkový počet 15 ks upravených a retušovaných fotografií k použití na tisk do výsledného formátu A3, (za každou další fotografii včetně tisku - 100Kč). Výsledná data upravených fotografií dostáváte elektronicky prostřednictvím linku na úložiště.

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE - nejspíš právě lovíte ve vodách svatebních fotografů, a v záplavě nabídek jste narazili i na tu naši. Jsme moc rádi, že vás zaujala naše práce a doufáme, že to nakonec budeme moci být právě my, kdo zachytí váš den pro další generace! Focení svateb se aktivně věnujeme již od roku 2006 a s hrdostí můžeme říci, že v současnosti již máme za sebou stovky svateb. Bude nám velkou ctí, podílet se i na té vaší! Nevěsty obvykle zajímá práce svatebního fotografa, ženicha ceny. Vzhledem k tomu, že jste nás oslovili, naši práci svatební fotografie už znáte, takže tady je to druhé - nabídka služeb a ceník.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy o cenu pro Váš svatební den, sestavíme Vám balíček na Vaše přání. Svatební balíček Vám i sestavíme dle požadavku na čas strávený ve svatební den, dle počtu upravených fotografií a následně počtem tisku a velikosti svatebních fotografií. Přejte si, a my Vám to splníme.

Tisk fotografií - ceny:

10 x 15 lesk / mat 13,-
13 x 19 lesk / mat 19,-
15 x 23 lesk / mat 49,-
20 x 30 lesk / mat 75,-

Nabízíme pouze balíčky nejméně na 8h, 10h, 12h, 14h, dle dohody za cenu od 1500Kč/h včetně DPH, asistence fotografa ve svatební den, fotograf ve svatební den přítomen po dobu 8 až 14h, nafocení po dohodě od ranních příprav, přijezdu svatebčanů a snoubenců k obřadu, svatební obřad, skupinové fotografie, portrétní fotografie novomanželů, příjezd na hostinu, uvítání novomanželů, tradice, přípitek, krájení dorto, tanec, společný tanec, hry, soutěže, večerní párty, ohňostroj a pod.,
a co od nás dostanete při předání kompletní zakázky?


• úprava fotografií na počítači v grafickém editoru ADOBE s výsledným tiskovým formátem


• úprava vybraných fotografií na tisk do černobílé, nebo i jiné, na přání jinak tónované fotografie


• dodání vybraných upravených fotografií v JPEG formátu v počtu až 300ks

• dodání od 60 ks do 140ks foto 13x19 cm v provedení lesk i matt (který doporučujeme a v případě neupřesnění, dostáváte v rámci balíčku služeb).


Za předem dohodnutou a konečnou cenu nic navíc neplatíte, cena je včetně úprav, tisku fotografií, doručení. Doba jízdy, dopravy, délka úprav fotografií se do ceny nezapočítává, ceny jsou včetně těchto kompletních a finálních úprav. Dopravné je účtováno částkou 5 Kč/km, započítáno z Olomouce pro cestu tam a zpět. Za poplatek, se svatební balíček dá prodloužit až na 16h asistence fotografa pro svatební den, což platí u všech svatebních balíčků.

Při objednání termínu uveďte termín i balíček o který máte zájem. Platnou a neměnnou rezervací je svatební objednávka dnem přijetí rezervačního 50% poplatku na základě vystavené zálohové faktury na Vaše jméno z ceny balíčku, a v konečném vyúčtování bude dopočítána i doprava a dotatečný případný tisk fotografií, fotoknih popřípadě dalších služeb jako je například pronájem foto INSTAX a podobně. Předběžné rezervace se nikde nevyznačují, nejsou závazné, nicméně máte naše slovo, po dobu 48h do Vašeho rozhodnutí pevné rezervace, je termín pro Vás předběžně rezervován, po uplynutí této doby se termín automaticky uvolní.

V případě fotografování svatebního dne mimo ČR, zadavatel zakázky hradí předem náklady na dopravu (letenku, transfer - popřípadě taxi), ubytování. Dle dohody je individuálně sjednána odměna za práci fotografa, dle destinace.

Portrétní fotografování,

již hojně využívána služba fotografa mimo svatební den. Máte-li v plánu si užít svatební den s hosty kvůli portrétním fotografii a tuto službu fotografa využít před a nebo po svatebním dni, nabízím Vám tuto možnost fotografování nevěsty a ženicha (ve vodě, na místech kde se ve svatební den z časových důvodů nedostanete) v jakýkoliv pracovní den v týdnu před svatbou či po ní, ideální je i neděle než vrátíte šaty do půjčovny, v případě že nejsou svatební šaty vaše. Tato excluzivní služba je účtována částkou od 5500Kč.


Exteriérová fotografie

Svatební fotografie

Tablo, plesy, firemní večírky


          Rodinná fotografie


  LÍBÍ SE VÁM NAŠE PRÁCE?

Náš telefon, email, jsou Vám k dispozici 24h pro konzultace, objednávky, dotazy.