Objednejte si naše služby

Rychle a spolehlivě


Nabízíme Vám kompletní služby fotografa zaměřující se především na svatební fotografii, portrétní, reportážní a společenskou fotografii. Máme dlouhodobou zkušenost s fotografováním interiérů a exteriérů, dále i produktů v reklamní fotografii. Fotografujeme firemní akce, večírky, společenské události, plesy, tabla, promoce.

Naše firma mirekbednarik.cz, spolupracuje s předními českými i zahraničními firmami v oboru video, svatebními centry, dále se po našem boku budete setkávat s profesionálními koordinátory svateb a dalšími, které nabízí profesionální služby v oboru blízkém svatebního dění, a my všichni Vám klientům, zákazníkům, tím to vytváříme k nabídkám  služeb, dokonalý výsledek.

Prvním krokem pro sjednávání zakázek je kontaktování naší firmy s nabídkou spolupráce, poptávkou požadovaných služeb, a my se postaráme, aby vše bylo splněno k maximální míře spokojenosti.

Reference od klientů


Jaroslav Thraumb
Pan Bednařík je skutečný profesionál, jak z hlediska fotografického, tak z hlediska lidského. Příjemný, hodný člověk, nekonfliktní, přizpůsobuje se potřebám novomanželů, je neskutečně kreativní, používá špičkovou techniku, je to "gurmán fotoaparátů", ví co dělá, jsou znát zkušenosti i talent. Jako fotograf můžu říct, že se od pana Bednaříka mám ještě hodně co učit. Člověk na správném místě. Díky za všechno!


Jana&Honza Kostarovi
Rádi bychom poděkovali panu Mirkovi Bednaříkovi za zhotovení fotodokumentace na naší svatbě dne 12.10.2013 v Dalešicích a Náměšti nad Oslavou. Na pana Mirka jsme dostali doporučení s tím, že má "dobré nápady" :-). Jelikož pro nás svatební den znamenal důležitý mezník v našem životě, chtěli jsme, aby u toho byl profík, který "ví". Požadavky na svatebního fotografa? Člověk, pro kterého je focení vášeň, který je plný elánu a nových vtipných nápadů a dotahuje práci do posledního detailu. Z pana Mirka vyzařuje pohoda a klid, je to prostě sympaťák. Spolupráce byla velmi příjemná a pan Mirek splnil veškerá naše očekávání. Přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků a také neustupující elán! Novomanželé Jana&Honza Kostarovi


Lenka & Jan Motyčkovi
I my se hlásíme mezi spokojené novomanžele, kterým jste dokumentoval velký den. Spolupráce s Vámi a s Jirkou Dvořákem během focení a natáčení před obřadem byla naprosto bezchybná! Díky Vám jsme si užili chvíle na hradě, který patřil jen nám dvěma, a skvěle jsme se při tom odreagovali. Při obřadu už jsem pak byla mnohem klidnější, protože jsem věděla, že jsme si zvolili foto-video tým, který se skvěle doplňuje a zaslouží si naši důvěru i v náročných podmínkách večerního Bouzova :o) určitě jsme s Vámi nespolupracovali naposled, už teď se moc těším na další setkání :o)


Lucie Vraníčková-Kopecká
Jednou větou, děkuji za výtečné zpracování svatebních fotografií, poklona nad vaším uměním. Lucka s rodinou.


Lenka Sadleková
Rovněž se přidáváme do řady spokojených novomanželů s poděkováním za veškeré úsilí a dodání profesionální práce k výsledku svatebních fotografií. S poděkováním Lenka Sadleková.


Tomsovi
Konečně po dvou měsících jsme se pořádně probrali fotkami, udělali fotoalba, také nějaké fotoplátno a musíme říct, že fotky jsou nádherný - hlavně teda ty v přírodě - na ty je samá chvála. Takže děkujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů :)


Martin a Miroslava Markovi
Dobrý den Mirku, naše svatba byla o třech M, vlastně o čtyřech Pusu?. Děkujeme za všechny fotografie které nám budou celý život dělat radost s krásnou vzpomínkou na náš svatební den spolu s váma. Budeme doporučovat kudy chodíme, bude všem říkat, že jste nejlepší. Na veletrh přivedeme sestřenici, plánují to na srpen 2014, tak že se opět uvidíme.


Dominika Wernerová
Byla to krásná svatba, tak to v pohádce i končí, ale u nás to začalo modrým ránem, kdy ve dveřích stál vousatý človíček s úsměvem a pozitivní energií a s ní nás až do večera provázel. Miroslave, fotografe náš, děkujeme za těch pár hodin s námi strávených, děkujeme za dějově stylizované foto, děkujeme za každičkou maličkost. Bůh stvořil nebe a hned pak tebe Rehtam se


Milena Holíková
Děkujeme za vyfotografování našeho svatebního dne, děkujeme za fotoalbum a knihy, stále a dokola si je prohlížíme s nadšením za úspěšně zvládnutým svatebním dnem a to i díky vám za veškerou péči a pomoc s koordinací, protože bez vás bychom to opravdu nezvládli. Mirku, velmi jste nás potěšil svými nápady, rady k místům focení, tak ještě jednou a nahlas, děkujeme. Manželé Holíkovi.


Popelková Drahomíra
Svatební den byl v pohádce, i mé příjmení mi dodávalo pocit, jsem to byla já, ta princezna. Mám mnoho hendikepů které jsem se snažila zakrýt, schovat, kamuflovat, nešlo to, ale ..... pan Mirek věděl co mne trápí, a tím jak profesionálně zachytil to co na sobě nemám ráda, schovávačky, jiné úhly pohledu, jsem za to vděčna že jsem jej měla. Nechci zde rozepisovat nepodstatné, ráda zde ale napíši jak spokojená jsem za odvedenou práci pana Mirka. Čekala jsem 6 týdnů, není to málo, ale po předání jsem pochopila proč ta doba byla relativně dlouhá k okolí, krátká mé spokojenosti. Děkuji a vážím si práce kterou odvádíte.


V+O Petrželovi
Dobrý den, i my Vám pane Bednaříku děkujeme nejen za nádherné fotografie, ale i za skvělý přístup - tak veselé a zábavné focení jsme si ještě nikdy s manželem nezažili :-)) Moc nás to bavilo!


K+F Prášilovi
Dobrý den, děkujeme za skvělý přístup a krásné zpracování fotografií. Na svatební focení budeme velmi rádi vzpomínat, byla to úžasná část dne, velmi jsme si focení užili a nedokážeme si ani představit náš svatební den bez těchto okamžiků. Zpracování bylo velmi rychlé a komunikace výborná a vždy okamžitá. Určitě všem doporučujeme a moc děkujeme. Prášilovi


Laškovi
Dobrý den, i my se rádi podělíme s poděkováním za vaše služby fotografického umění a protože jsme s vaší odvedenou prací nadmíru spokojeni, chceme i my touto veřejnou cestou vám z celého srdce poděkovat. L + V + M Laškovi


Jan Hunka
Dobrý den, děkujem za krásné zpracování našich fotografií. Čekání na ně se nám vyplatilo. Kniha je úžasná. Můžeme jen doporučit. Myslím, že lépe jsme si vybrat nemohli. Lucie a Jan Hunkovi


..... a další zde

mirekbednarik.cz

Ing. Martina Mráziková

Majitel firmy


Miroslav Bednařík

Fotograf, grafik


Na všechny námi pořízené a zde prezentované fotografie se vztahuje autorský zákon a jako takové jsou autorským dílem. Autor nesouhlasí s jakýmkoli použitím a dalším kopírováním, šířením fotografií bez písemného souhlasu autora. Využití fotografií ke komerčním účelům podléhá písemnému souhlasu autora. Autor si vyhrazuje právo na zveřejnění snímků pro svoji propagaci. Autor neposkytuje neupravené snímky, pokud nebylo dohodnuto jinak.